Vinnare och lång jobbardag

20131015-195045.jpg

Godkväll! ❤

Ja detta var lite av dagens skörd. Jag har just tvättat av svamparna och plockat undan pennorna och papprena. Jag är helt slut faktiskt, blev en 11 timmars dag idag.

20131015-201016.jpg

Såhär står jag. Ergonomiskt och bra va? 🙂 Inte direkt när jag är hemma och jobbar. Men det är faktiskt skönast och stå och jobba.

20131015-201251.jpg

Förresten! En vinnare av Geggamoja filten är nu dragen! Säger grattis till en illamående kvinna (precis som jag när jag väntat mina barn). Till en medsyster!

20131015-201359.jpg

GRATTIS MALIN! Du vann filten! Var vänlig mejla mig dina adressuppgifter till niiinis@femme.se så kommer filten skickas till dig inom kort!

5 kommentarer till “Vinnare och lång jobbardag

  1. Hej Nina!
    En fråga om dina planscher: Skriver du texterna för hand? Och om du skriver fel,vad händer då? Börjar du om eller är det kanske så att du inte skriver fel?:) Hur länge yar det för dig att göra en text? Får du inte skrivkramp i handen.
    Väldigt nyfiken på ditt arbete,

  2. Hejsan.
    Jag undrar vad kostar tavlan med stiftelsens text på? Är sugen på att ge den till min man i julklapp 😉
    Hälsning Fatima

  3. Hej, vilka fina tavlor du gör. Jag undrar vars du köpt dina
    stämplar. Skulle gärna köpa såna till mitt scrapbooking. Med vänlig hälsning, Monica

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *